Moją pasją jest kompleksowe leczenie pacjentów. Przeprowadzana w gabinecie diagnostyka pozwala na szczegółowe sprecyzowanie potrzeb każdego Pacjenta, cierpliwe wysłuchanie oczekiwań pozwala na doprecyzowanie najwłaściwszego planu leczenia a dokładne i bezbolesne wykonywanie procedur daje komfort każdemu naszemu Pacjentowi. Zajmuję się stomatologią estetyczną w zakres której wchodzi wybielanie zębów, wykonywanie licówek pełnoceramicznych oraz koron na podbudowie z tlenku cyrkonu oraz wysokoestetyczne wypełnienia kompozytowe. Wykonuję również zabiegi imlantologiczne dla uzupełnienia brakujących zębów, wraz z zabiegami chirurgii regeneracyjnej wyrostka zębodołowego. Mając do dyspozycji zaawansowany technologicznie sprzęt i wykwalifikowaną kadrę lekarzy z powodzeniem kieruję i koordynuję zespołem lekarzy w Centrum Stomatologicznym DENTAL PREMIUM, którego jestem waścicielem. Dzięki współpracy w dziedzinie endodontycznej stomatologii mikroskopowej, zaawansowanej chirurgii i protetyce stomatologicznej jesteśmy w stanie podjąć się leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków oraz bardzo wymagających pacjentów.

Małgorzata Protasewicz-Nowicka

Implanty, protetyka, wybielanie, chirurgia

Jestem absolwentką wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.Od 2006 roku realizuję się w zawodzie lekarza dentysty. Jestem miłośniczką mikroskopu oraz zabiegów w powiększeniu. Powiększenie jest genialnym wynalazkiem w pracy stomatologa. Wykorzystuję go zarówno do leczenia próchnicy podczas leczenia zachowawczego pacjentów, przy opracowywaniu i wypełnianiu kanałów zęba jak i zabiegów z zakresu protetyki. W życiu i pracy kieruję się filozofią slow. Slow Dentistry to rzetelnie, przewidywalnie, z troską o Pacjenta i z szacunkiem do natury;) Zwracam uwagę na najmniejsze szczegóły związane ze szczelnością prac zarówno z kompozytów światłoutwardzalnych, jak również przy pracach pełnoceramicznych, z tlenku cyrkonu, E-Max czy w systemie Empress. Dzięki szczegółowej kontroli jestem w stanie sprawdzić dokładność prac wykonywanych w technologii CAD-CAM

Agata Michałowska

Leczenie kanałowe, leczenie pod mikroskopem, protetyka

Zajmuję się leczeniem z zakresu endodoncji mikroskopowej, mikrochirurgii endodontycznej a także protetyki stomatologicznej, która daje mi możliwości odtworzenia uśmiechu zarówno przy użyciu kompozytów światłoutwardzalnych jak i uzupełnień pełnoceramicznych, takich jak korony l licówki. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie tworząc plany leczenia w oparciu o szczegółowy wywiad i najnowsze technologie radiologiczne. 

Mój zawód wykonuję z pasją i dbałością o szczegóły. Decydując się na skorzystanie z moich usług masz pewność, że zostaniesz objęty fachową opieką, a czas, który zostanie Ci poświęcony będzie odpowiedni do Twoich potrzeb.  

Diana Popławska

Stomatologia zachowawcza z endodoncją, protetyka stomatologiczna

Zajmuję się szeroko pojętą chirurgią stomatologiczną, a korzystając z możliwości jakie dają nam zdjęcia panoramiczne, zdjęcia RVG oraz trójwymiarowy obraz tomografii komputerowej CBCT, dokładnie przygotowuję się do zabiegów, co powoduje, że są małoinwazyjne i bezpieczne dla Pacjentów. Dzięki pracy jako Młodszy Asystent na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. J.Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu zdobyłem doświadczenie pozwalające na wykonywanie rozległych zabiegów chirurgicznych zarówno w ramach opieki medycznej na oddziale, jak również w poradni. Z kolei praca w prywatnych gabinetach oraz udział w licznych szkoleniach (m.in. Cykl szkoleń Oral Surgery Academy) pozwoliła na jeszcze większy rozwój z naciskiem na odpowiednią diagnostykę chirurgiczną, profilaktykę chorób nowotworowych oraz wykonywanie zabiegów z użyciem PRF, czyli osocza bogatopłytkowego.

Korzystam z nowoczesnych metod leczniczych i wspomagając się osoczem bogatopłytkowym zabiegi stają się bezbolesne oraz skraca się czas rekonwalescencji. Posługując się tak nowoczesną metodą daję możliwość pacjentom szybkiego dojścia do pełni komfortu, nawet po bardzo skomplikowanych zabiegach chirurgicznych. Dzięki temu każdy nawet bardzo wymagający i wrażliwy pacjent odczuwa zabieg usunięcia zębów zatrzymanych, ekstrakcji ósemek czy resekcji zębów w delikatny sposób.

Jako lekarz stomatolog specjalizuję się w zabiegach chirurgicznych takich jak: ekstrakcje chirurgiczne (także usuwanie zębów zatrzymanych), usuwanie zębów mądrości (usuwanie ósemek), resekcje wierzchołków, wyłuszczanie torbieli. Wykonuję także zabiegi: hemisekcji, resekcji zębów, ale też podcinanie wędzidełek, zamykanie otwartych zatok oraz zabiegi na przyzębiu. Kompleksowo zajmując się Pacjentem współpracuję z lekarzem endodoncji, ortodoncji oraz protetykiem, rozszerzając możliwości leczenia z zakresu stomatologii estetycznej.
Jestem członkiem PSI oraz ICOI.

 

Prywatnie interesuje się psychologią, a czas wolny najchętniej spędzam aktywnie lub z dobrą książką w ręce. Uwielbiam podróżować – również „palcem po mapie”.

Krystian Porwolik

chirurgia, usuwanie zębów, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podczas studiów byłam aktywnym członkiem, a następnie przewodniczącą Pedodontycznego Studenckiego Koła Naukowego ( zajmującym się problemami stomatologii dziecięcej). Jako autorka licznych warsztatów przybliżających pacjentom tematykę prozdrowotną, pomagałam jak dbać o higienę jamy ustnej. 

Jestem entuzjastką stomatologii małoinwazyjnej. Na co dzień w swojej pracy z zakresu stomatologii zachowawczej wykorzystuję lupy i mikroskop. Dzięki stomatologii mikroskopowej leczenie próchnicy przeprowadzam z zachowaniem największej dokładności, a przede wszystkim skupiając się na zachowaniu jak największej ilości naturalnego zęba, chroniąc Pacjenta przed niepotrzebną utratą tkanek zęba.  W wybranych przypadkach przeprowadzam leczenie próchnicy bez borowania – system ICON.

Wiem jak ważne jest dbanie o higienę jamy ustnej i nauczenia prawidłowych nawyków czyszczenia zębów u naszych największych skarbów, dlatego też chętnie przeprowadzam leczenie stomatologiczne dzieci, tj.: leczenie zębów mlecznych, fluoryzację oraz leczenie zębów stałych u dzieci.
W Dental Premium zajmuję się szeroko rozumianą stomatologią zachowawczą dorosłych, zaczynając od konsultacji stomatologicznych, tworzenia planów leczenia, instruktaży prawidłowej higieny jamy ustnej czy też usuwanie kamienia, po wykonywanie wypełnień kompozytowych światłoutwardzalnych, leczenie pod mikroskopem, infiltrację szkliwa – ICON ( leczenie bez borowania ). Porozumiewam się także w języku angielskim, dzięki czemu mogę fachowo otoczyć opieką pacjentów zagranicznych. Zawsze staram się zapewnić jak najlepszy komfort i opiekę, dbając o satysfakcję z przeprowadzonego leczenia.

Poza gabinetem lubię spędzać czas na wycieczkach rowerowych lub zdobywając szczyty górskie.

Marta Tomaszewska

Leczenie zachowawcze, leczenie pod mikroskopem, leczenie bez borowania, leczenie próchnicy

Please reload